"Pár" slov od srdce

Bylo ... nebylo ..., je ... a bude? :)

S pokorou a patřičnou úctou...

přijímáme milou povinnost a obrovskou zodpovědnost stát se součástí tohoto ráje a neutrhnout pomyslné jablko hříchů :).

Počátkem roku 2016, jakožto noví majitelé, jsme na středisku zahájili základní opravy a v těchto opravách pokračujeme i nadále, abychom areálu vrátili náležitou "slávu", kterou si nepochybně zaslouží. Cílem oprav je zachovat resp., dotvořit charismatický přírodní vzhed.  V srdci přírody Českomoravské vrchoviny

Nedaleko Radostína nad Oslavou u Starozahradišťského rybníka v otevřené náruči stovek hektarů ryze panských lesů naleznete 10 chatek, centrální budovu se společenskou místností, možností stravování a samoobslužným barem. Atmosféru okolní panenské přírody umocňuje více než deset rybníků, lesní studánky a potůčky. Pokud se rozhodnete vstoupit do místních lesů nelekněte se, že jste náhle překročili bludný kořen a ocitli se v pohádce. Toto nádherné prostředí se tu utvořilo zřejmě vlivem šetrného přístupu rodiny Podstatzkých-Lichtenstein ke svému panství - lesům a rybníkům. Jsme přesvědčeni, že jen co do lesa vstoupíte, budete překvapení, že naše slova nejsou jen hloupou marketingovou frází, nýbrž faktem bez nadsázky. Zkrátka, nám se tady líbí :).

Součástí střediska je lesní rybník, který má 2 přítoky a tedy dostatečnou výměnu vodního zdroje. Aktuálně vyjednáváme s majiteli rybníku podmínky pro možnost poskytnutí prodeje povolenek k rybolovu pro návštěvníky, a to přímo v našem areálu. V letních měsících je voda využívána také ke koupání. Areál je vhodný především pro početnější skupiny a každého, kdo umí relaxovat v přírodě a nepotřebuje k tomu hrací automaty, ani famózní techniku - stačí mu prostě velmi pěkný koutek přírody, který se stává stále větší raritou. Již se zde ubytovalo mnoho spokojených zákazníků a věříme, že po Vaší první návštěvě u nás uvidíte, jak pěkné je pobývat v srdci přírody Žďárska a budete se k nám stále vracet. 

K areálu i okolí přistupujeme s patřičnou úctou, neboť míst na zemi, kde naleznete takovou harmonii krásy přírody, klidu a míru, je už jen velmi málo.

Těšíme se na vás.

Tom, Ivča, Jasmínka  :)

Rezervujte si pobyt.