Stravování

Na poměry prostředí nad očekávání

Tradiční česká jídla připravovaná s láskou

Z čerstvých a kvalitních surovin, bez jakýchkoliv náhražek.

Zpříjemněte si pobyt a objednejte si stravu v podobě jednotného menu.

Funguje to velmi jednoduše. 

Při objednání pobytu nám prosím závazně sdělte rozsah stravování (snídaně, oběd, večeře).

Díky tomu budeme při Vašem příjezdu připraveni Vám poskytnout možnost zakoupení stravenek na stávající den a den následující. V ostatní dny pobytu máte možnost zakoupit si stravenky minimálně dva dny (noci) předem. Rozhodnete-li se zakoupit stravenku/y méně než dva dny (noci) před podáváním předmětného pokrmu, nejsme Vám bohužel schopni zaručit nárok na zakoupení této/těchto stravenky/ek, a to i v případě, že v objednávce uvedete orientačně zájem o stravování na daný den - pokrm. Pokud by ovšem taková situace nastala, neváhejte se na recepci optat. Bude-li to organizačně možné, velmi rádi Vám vyjdeme vstříc a stravenku/y k zakoupení nabídneme.

Nabízíme možnost individuální úpravy jídelníčku v důsledku různých alergií či vymezených potravin dle vašeho přání. V případě požadavku na přípravu individuálního jídelníčku nebo úpravy pokrmů v objednávce tyto požadavky velmi jasně, podrobně a úplně uveďte. Do objednávky můžete uvést mj. i požadované pokrmy či oblíbené recepty, které pro nás budou mít pouze orientační charakter. I přes to se budeme snažit vašemu přání maximálně vyhovět. Na základě toho pro Vás připravíme stravenky na jméno, abychom se vyhnuli možné záměně s jiným individuálním pokrmem. Individuální úprava jídelníčku bude účtována dle platného ceníku.

U snídaně standard, která je řešena formou rautu (švédských stolů) nebo snídaňového menu, většinou není třeba příplatku za individuální jídelníček, neboť díky široké nabídce si každý přijde na své. 

POZOR

Výdej pokrmů je možný pouze na základě odevzdání zakoupené a nepoškozené stravenky na příslušný den a pokrm. Za ztrátu, poškození, zničení nebo jiného znehodnocení stravenky nenese provozovatel po jejím výdeji žádnou odpovědnost. 

Stravování probíhá samoobslužně ve společenské místnosti centrální budovy, na základě předem zakoupených stravenek vydaných provozovatelem.

Doba výdeje u snídaně je 08:00 - 09:00, obědy 12:00 -13:00, večeře 18:00 - 19:00. Dobu výdeje lze měnit po předešlé dohodě. Pokud si neodeberete objednané stravování dle zakoupených stravenek ve stanovených časech, strava nebude dodatečně vydána, čímž na ni ztrácíte nárok. 

Stravenky budou členěny následovně: 

  • Snídaně - Provozovatel si vyhrazuje právo zvolit snídani formou bufetu (švédských stolů) nebo snídaňového menu dle svého uvážení v závislosti na počtu nahlášených snídaní. 
  • * Polévka - Na každý den k obědu bude v nabídce jeden druh polévky dle aktuálního menu. 
  • * Hlavní jídlo - Na každý den k obědu bude v nabídce jeden druh hlavního jídla dle aktuálního menu. K hlavnímu jídlu mohou být podávány zeleninové saláty, oblohy, kompoty či ovoce. 
  • Večeře - Na každý den k večeři bude v nabídce jeden druh hlavního jídla dle aktuálního menu. K hlavnímu jídlu mohou být podávány zeleninové saláty, oblohy, kompoty či ovoce. 


Veškeré ceny naleznete v aktuálním ceníku ZDE.


Nabídka grilování a přípravy masa pro grilováníRezervujte si pobyt